Последњи поздрав

Драги оче, свекре и деда.
Изгубити великог човјека, велику душу и енергију није лако. У животу си много урадио и значио свима нама.
Увијек си био вриједан и добар у свим животним ситуацијама.
И све сузе које ћемо оплакати неће бити довољне за вриједност твоје доброте.
Знамо да нас гледаш и ми ћемо се трудити и бити бољи.
Заувијек у нашим срцима

Саша, Мирела, Калина и Андрија

error: Sadržaj je zaštićen !!