Драги наш Бобане,
Била је част познавати те и имати за пријатеља.
Хвала ти за све што си учинио за нашу Мају и наше кумче, хвала ти за све оне лијепе тренутке које смо заједно дијелили.
У небеском рају чека те мјесто које си заслужио својим великим дјелима.
Лети у царство небеско, драги наш пријатељу!
Милкица, Звоне и Иван Кресојевић