Година је прошла откад си отишао. Али твој легат је вјечан. Дубоко си уткан у сваку пору наших живота и ту ћеш остати заувјек.
Професоре наш, ову лекцију смо научили на тежи начин, али испитни рок још траје…
Радујемо се нашем сусрету и вјечном животу гдје нас чекаш и радујеш нам се.
Волимо те,
Твоји Јелена и Мићо