Прошла је година дана откако си отишао, а ја још увијек чекам да те видим на вратима, као некад.
Твоје присуство је и даље свуда – у пјесмама које си волио, у сваком кутку дома, у мом срцу које те никад није пустило.
“Живот у души остави тугу, нећу моћи волети другу”.
Заувјек твоја Мира